Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 231 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
Frederika van Pruisenweg 66 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m² en een perceel van 176 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €387.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frederika van Pruisenweg 66
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Eliasterrein, Vonderkwartier is €387.000. Dat komt neer op circa €1.675 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrederika van Pruisenweg 66 is een woonhuis van 231 m² in de wijk Eliasterrein, Vonderkwartier. De buurt telt 1.533 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.934 inwoners per km².
Frederika van Pruisenweg 66 is een woonhuis in Eliasterrein, Vonderkwartier, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Frederika van Pruisenweg 66 heeft 231 m² woonoppervlakte. Het perceel is 176 m². In Eliasterrein, Vonderkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €387.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Frederika van Pruisenweg 66 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Eliasterrein, Vonderkwartier in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €387.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Frederika van Pruisenweg 66 in Eliasterrein, Vonderkwartier bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Frederika van Pruisenweg 66: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.