Straatbeeld van Hallenweg 1 E in Eindhoven

Hallenweg 1 E, 5615 PP Eindhoven

150 m² Bouwjaar 1950

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Hallenweg 1 E is een niet-woning in Eindhoven, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 160 m².

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
1017 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hallenweg 1 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Schrijversbuurt

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,8 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

2,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,5 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,6 km
Horeca

Restaurant

0,2 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Schrijversbuurt

Hallenweg 1 E ligt in de buurt Schrijversbuurt in Eindhoven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.520 inwoners en 1.631 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 61% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 507.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

3520 Inwoners
1940 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1631 Woningvoorraad
€507.000 Gem. WOZ-waarde Schrijversbuurt
61% Koopwoningen
5.946 Inwoners per km²

Locatie van Hallenweg 1 E

Officiële bekendmakingen rond Hallenweg 1 E

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 48 meter

Besluit op aanvraag: plaatsen van een hoogwerker, schaftkeet en een mobiel toilet, Anna Bijnsweg 3 5615CL Eindhoven

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 53 meter

Besluit op aanvraag omgevingsvergunning: herzien besluit omgevingsvergunning inzake legalisatie 4 appartementen in 2 bovenwoningen

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Eindhoven. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Hallenweg 1 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Hallenweg 1 E?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Schrijversbuurt €507.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hallenweg 1 E zich tot de CBS-buurt Schrijversbuurt?

Hallenweg 1 E is een niet-woning van 150 m² in de CBS-buurt Schrijversbuurt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.631 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.946 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hallenweg 1 E?

Hallenweg 1 E is een niet-woning in Schrijversbuurt, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hallenweg 1 E vergeleken met de buurt?

Hallenweg 1 E heeft 150 m² woonoppervlakte en 1017 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Schrijversbuurt €507.000.

Hoe is de woningmarkt in Schrijversbuurt?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Schrijversbuurt in Eindhoven (Noord-Brabant) 3.520 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €507.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Schrijversbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Schrijversbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 2,2 km tot een treinstation, 3,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Schrijversbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Schrijversbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,6 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 0,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Schrijversbuurt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Schrijversbuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Hallenweg 1 E?

Een woningrapport voor Hallenweg 1 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Schrijversbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Eindhoven presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars