Streetview Guido Gezellestraat 26 Eindhoven

Guido Gezellestraat 26, 5615 HL Eindhoven

174 m² Bouwjaar 1928 7 kamers 6 slaapkamers Label G

Guido Gezellestraat 26 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 224 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
224 m²
Inhoud
626 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellestraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Guido Gezellestraat 26

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3610 Inwoners
1955 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1611 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde Schrijversbuurt
60% Koopwoningen
6.107 Inwoners per km²

Locatie van Guido Gezellestraat 26

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Guido Gezellestraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Guido Gezellestraat 26?

De gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €478.000. Dat komt neer op circa €2.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Guido Gezellestraat 26 zich tot de wijk Schrijversbuurt?

Guido Gezellestraat 26 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 1.611 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Guido Gezellestraat 26?

Guido Gezellestraat 26 is een woonhuis in Schrijversbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Guido Gezellestraat 26 vergeleken met de buurt?

Guido Gezellestraat 26 heeft 174 m² woonoppervlakte en 626 m³ inhoud. Het perceel is 224 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Guido Gezellestraat 26 en wat betekent dat?

Guido Gezellestraat 26 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-06-09. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Guido Gezellestraat 26?

Guido Gezellestraat 26 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schrijversbuurt?

De wijk Schrijversbuurt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijversbuurt?