Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 224 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Inhoud
- 550 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 6
Guido Gezellestraat 19 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m², een perceel van 128 m² en 10 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellestraat 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
3.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €478.000. Dat komt neer op circa €2.134 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGuido Gezellestraat 19 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 1.611 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.107 inwoners per km².
Guido Gezellestraat 19 is een woonhuis in Schrijversbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Guido Gezellestraat 19 heeft 224 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Guido Gezellestraat 19 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Guido Gezellestraat 19 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Schrijversbuurt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Guido Gezellestraat 19 in Schrijversbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Guido Gezellestraat 19: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.