Penthouse Le Sage ten Broeklaan 11 35 Eindhoven

Le Sage ten Broeklaan 11 35, 5615 CP Eindhoven

57 m² Bouwjaar 2017 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Le Sage ten Broeklaan 11 35 is een penthouse in Eindhoven, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Le Sage ten Broeklaan 11 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Le Sage ten Broeklaan 11 35

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

700 Inwoners
485 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
416 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde Looiakkers
32% Koopwoningen
3.069 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Le Sage ten Broeklaan 11 35

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Le Sage ten Broeklaan 11 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Le Sage ten Broeklaan 11 35?

De prijsindicatie voor Le Sage ten Broeklaan 11 35 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Looiakkers is €375.000. Dat komt neer op circa €6.579 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Le Sage ten Broeklaan 11 35 zich tot de wijk Looiakkers?

Le Sage ten Broeklaan 11 35 is een penthouse van 57 m² in de wijk Looiakkers. De buurt telt 416 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.069 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Le Sage ten Broeklaan 11 35?

Le Sage ten Broeklaan 11 35 is een penthouse in Looiakkers, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Le Sage ten Broeklaan 11 35 vergeleken met de buurt?

Le Sage ten Broeklaan 11 35 heeft 57 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Looiakkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Le Sage ten Broeklaan 11 35 en wat betekent dat?

Le Sage ten Broeklaan 11 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-04-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Le Sage ten Broeklaan 11 35?

Le Sage ten Broeklaan 11 35 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Looiakkers?

De wijk Looiakkers in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Looiakkers?

Vanuit Le Sage ten Broeklaan 11 35 in Looiakkers bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.7 km.