Streetview Gebroeders van Doornestraat 32 Eindhoven

Gebroeders van Doornestraat 32, 5614 BN Eindhoven

115 m² Bouwjaar 1994 5 kamers Label B

Gebroeders van Doornestraat 32 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 138 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
138 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gebroeders van Doornestraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gebroeders van Doornestraat 32

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2895 Inwoners
1575 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1437 Woningvoorraad
€392.000 Gem. woningwaarde Tuindorp
48% Koopwoningen
6.413 Inwoners per km²

Locatie van Gebroeders van Doornestraat 32

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Gebroeders van Doornestraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Gebroeders van Doornestraat 32?

De prijsindicatie voor Gebroeders van Doornestraat 32 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp is €392.000. Dat komt neer op circa €3.409 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gebroeders van Doornestraat 32 zich tot de wijk Tuindorp?

Gebroeders van Doornestraat 32 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Tuindorp. De buurt telt 1.437 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.413 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gebroeders van Doornestraat 32?

Gebroeders van Doornestraat 32 is een woonhuis in Tuindorp, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gebroeders van Doornestraat 32 vergeleken met de buurt?

Gebroeders van Doornestraat 32 heeft 115 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 138 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Tuindorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gebroeders van Doornestraat 32 en wat betekent dat?

Gebroeders van Doornestraat 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gebroeders van Doornestraat 32?

Gebroeders van Doornestraat 32 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp?

De wijk Tuindorp in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuindorp?

Vanuit Gebroeders van Doornestraat 32 in Tuindorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 3.1 km.