Straatbeeld van van Gentstraat 9 E in Eindhoven

van Gentstraat 9 E, 5612 KM Eindhoven

25 m² Bouwjaar 1962 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

van Gentstraat 9 E is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 25 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Appartement
Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
25 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor van Gentstraat 9 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Gentstraat 9 E

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.84 kWh/m²
CO₂-emissie
38.26 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Hemelrijken

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

0,8 km
Vervoer

Treinstation

1,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,5 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0,3 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

1,5 km
Cultuur

Bioscoop

1,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Hemelrijken

van Gentstraat 9 E ligt in de buurt Hemelrijken in Eindhoven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.100 inwoners en 2.091 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 14% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 308.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.

4100 Inwoners
2600 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2091 Woningvoorraad
€308.000 Gem. WOZ-waarde Hemelrijken
14% Koopwoningen
11.119 Inwoners per km²

Locatie van van Gentstraat 9 E

Officiële bekendmakingen rond van Gentstraat 9 E

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 68 meter

Verlenging termijn omgevingsvergunning: EHV-ZP2025-009551, van Kinsbergenstraat 6 5612LM Eindhoven

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 85 meter

Ingediende aanvraag omgevingsvergunning: ramen vervangen in de voorgevel en schilderen, van Kinsbergenstraat 1 5612LK Eindhoven

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Eindhoven. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over van Gentstraat 9 E

Wat is de geschatte woningwaarde van van Gentstraat 9 E?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hemelrijken €308.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Gentstraat 9 E zich tot de CBS-buurt Hemelrijken?

van Gentstraat 9 E is een appartement van 25 m² in de CBS-buurt Hemelrijken. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.091 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 11.119 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Gentstraat 9 E?

van Gentstraat 9 E is een appartement in Hemelrijken, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van Gentstraat 9 E vergeleken met de buurt?

van Gentstraat 9 E heeft 25 m² woonoppervlakte. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hemelrijken €308.000.

Wat is het energielabel van van Gentstraat 9 E en wat betekent dat?

van Gentstraat 9 E heeft energielabel B. Geldig tot 2031-06-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 38.26 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hemelrijken?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Hemelrijken in Eindhoven (Noord-Brabant) 4.100 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €308.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hemelrijken?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hemelrijken in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 3,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hemelrijken?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hemelrijken in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 1,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Hemelrijken?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hemelrijken in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor van Gentstraat 9 E?

Een woningrapport voor van Gentstraat 9 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Hemelrijken. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1962, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Eindhoven presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars