Portiekflat Hertog Hendrik van Brabantplein 58 Eindhoven

Hertog Hendrik van Brabantplein 58, 5611 PH Eindhoven

54 m² Bouwjaar 1945 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Hertog Hendrik van Brabantplein 58 is een portiekflat in Eindhoven, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1945
Woonoppervlakte
54 m²
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Hertog Hendrik van Brabantplein 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertog Hendrik van Brabantplein 58

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.16
CO₂-emissie
1743.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1810 Inwoners
1240 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1012 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Rochusbuurt
28% Koopwoningen
12.324 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hertog Hendrik van Brabantplein 58

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Hertog Hendrik van Brabantplein 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertog Hendrik van Brabantplein 58?

De prijsindicatie voor Hertog Hendrik van Brabantplein 58 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Rochusbuurt is €322.000. Dat komt neer op circa €5.963 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertog Hendrik van Brabantplein 58 zich tot de wijk Rochusbuurt?

Hertog Hendrik van Brabantplein 58 is een portiekflat van 54 m² in de wijk Rochusbuurt. De buurt telt 1.012 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.324 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertog Hendrik van Brabantplein 58?

Hertog Hendrik van Brabantplein 58 is een portiekflat in Rochusbuurt, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hertog Hendrik van Brabantplein 58 vergeleken met de buurt?

Hertog Hendrik van Brabantplein 58 heeft 54 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Rochusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertog Hendrik van Brabantplein 58 en wat betekent dat?

Hertog Hendrik van Brabantplein 58 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1743.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hertog Hendrik van Brabantplein 58?

Hertog Hendrik van Brabantplein 58 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rochusbuurt?

De wijk Rochusbuurt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rochusbuurt?