Woningdetails
- Type
- Portiekflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1929
- Woonoppervlakte
- 27 m²
- Inhoud
- 106 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €160.000 tot €185.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2025 tot 2028
Hertog Hendrik van Brabantplein 1 is een portiekflat (appartement) in Eindhoven, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hertog Hendrik van Brabantplein 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.3 kmDroom je ervan om in het bruisende hart van Eindhoven te wonen, maar weet je niet waar je moet beginnen?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Hertog Hendrik van Brabantplein 1 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Rochusbuurt is €322.000. Dat komt neer op circa €11.926 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHertog Hendrik van Brabantplein 1 is een portiekflat (appartement) van 27 m² in de wijk Rochusbuurt. De buurt telt 1.012 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.324 inwoners per km².
Hertog Hendrik van Brabantplein 1 is een portiekflat (appartement) in Rochusbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hertog Hendrik van Brabantplein 1 heeft 27 m² woonoppervlakte en 106 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Rochusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hertog Hendrik van Brabantplein 1 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-12-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.04 kg/jaar.
Hertog Hendrik van Brabantplein 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Rochusbuurt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Hertog Hendrik van Brabantplein 1 in Rochusbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.