Streetview Julianahof 6 Eindhoven

Julianahof 6, 5611 HX Eindhoven

345 m² Bouwjaar 1938 11 kamers 5 slaapkamers Label B

Julianahof 6 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 345 m² en 11 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
345 m²
Inhoud
1446 m³
Kamers
11
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Julianahof 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianahof 6

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2835 Inwoners
1935 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1678 Woningvoorraad
€398.000 Gem. woningwaarde Bergen
32% Koopwoningen
8.244 Inwoners per km²

Locatie van Julianahof 6

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Julianahof 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianahof 6?

De gemiddelde woningwaarde in Bergen is €398.000. Dat komt neer op circa €1.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianahof 6 zich tot de wijk Bergen?

Julianahof 6 is een appartement van 345 m² in de wijk Bergen. De buurt telt 1.678 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianahof 6?

Julianahof 6 is een appartement in Bergen, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Julianahof 6 vergeleken met de buurt?

Julianahof 6 heeft 345 m² woonoppervlakte en 1446 m³ inhoud. Met 11 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Bergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianahof 6 en wat betekent dat?

Julianahof 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Julianahof 6?

Julianahof 6 heeft 11 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bergen?

De wijk Bergen in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bergen?

Vanuit Julianahof 6 in Bergen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.7 km.