Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 208 m²
Prins Bernhardstraat 7 is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 208 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prins Bernhardstraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
6.2 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
8.8 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
10.3 kmDe prijsindicatie voor Prins Bernhardstraat 7 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Egmond aan Zee is €401.000. Dat komt neer op circa €2.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrins Bernhardstraat 7 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Egmond aan Zee. De buurt telt 1.556 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.361 inwoners per km².
Prins Bernhardstraat 7 is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Prins Bernhardstraat 7 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 208 m². In Egmond aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prins Bernhardstraat 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Egmond aan Zee in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Prins Bernhardstraat 7 in Egmond aan Zee bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Bernhardstraat 7: ziekenhuis op 8.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 6.2 km.