2-onder-1-kapwoning Julianastraat 16 Egmond aan Zee

Julianastraat 16, 1931 CC Egmond aan Zee

111 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Julianastraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Egmond aan Zee, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 129 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
129 m²
Inhoud
419 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Julianastraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianastraat 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
221.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
313.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Egmond aan Zee

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Egmond aan Zee

2495 Inwoners
1315 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1556 Woningvoorraad
€401.000 Gem. woningwaarde Egmond aan Zee
64% Koopwoningen
3.361 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Julianastraat 16

Vergelijkbare woningen in Egmond aan Zee

Veelgestelde vragen over Julianastraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianastraat 16?

De prijsindicatie voor Julianastraat 16 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Egmond aan Zee is €401.000. Dat komt neer op circa €3.613 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianastraat 16 zich tot de wijk Egmond aan Zee?

Julianastraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning van 111 m² in de wijk Egmond aan Zee. De buurt telt 1.556 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.361 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianastraat 16?

Julianastraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Egmond aan Zee, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Julianastraat 16 vergeleken met de buurt?

Julianastraat 16 heeft 111 m² woonoppervlakte en 419 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Egmond aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianastraat 16 en wat betekent dat?

Julianastraat 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-10-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Julianastraat 16?

Julianastraat 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Egmond aan Zee?

De wijk Egmond aan Zee in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Egmond aan Zee?