Streetview Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3 Egmond aan Zee

Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3, 1931 BW Egmond aan Zee

60 m² Bouwjaar 1986

Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3 is een appartement in Egmond aan Zee, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
60 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Egmond aan Zee

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Egmond aan Zee

560 Inwoners
265 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
263 Woningvoorraad
€473.000 Gem. woningwaarde Sportlaan
71% Koopwoningen
1.436 Inwoners per km²

Locatie van Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3

Vergelijkbare woningen in Egmond aan Zee

Veelgestelde vragen over Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3?

De gemiddelde woningwaarde in Sportlaan is €473.000. Dat komt neer op circa €7.883 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3 zich tot de wijk Sportlaan?

Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3 is een appartement van 60 m² in de wijk Sportlaan. De buurt telt 263 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.436 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3?

Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3 is een appartement in Sportlaan, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3 vergeleken met de buurt?

Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3 heeft 60 m² woonoppervlakte. In Sportlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Sportlaan?

De wijk Sportlaan in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sportlaan?

Vanuit Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3 in Sportlaan bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sportlaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 6.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sportlaan?

Recreatie nabij Sportlaan: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Dr Wiardi Beckmanlaan 8 Z3?