Streetview Prins Hendrikstraat 45 Egmond aan Zee

Prins Hendrikstraat 45, 1931 BJ Egmond aan Zee

104 m² Bouwjaar 1947 Label A

Prins Hendrikstraat 45 is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en een perceel van 700 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
700 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Prins Hendrikstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Hendrikstraat 45

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
119.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.7%
CO₂-emissie
27.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Egmond aan Zee

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Egmond aan Zee

2495 Inwoners
1315 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1556 Woningvoorraad
€401.000 Gem. woningwaarde Egmond aan Zee
64% Koopwoningen
3.361 Inwoners per km²

Locatie van Prins Hendrikstraat 45

Vergelijkbare woningen in Egmond aan Zee

Veelgestelde vragen over Prins Hendrikstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Hendrikstraat 45?

De gemiddelde woningwaarde in Egmond aan Zee is €401.000. Dat komt neer op circa €3.856 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Hendrikstraat 45 zich tot de wijk Egmond aan Zee?

Prins Hendrikstraat 45 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Egmond aan Zee. De buurt telt 1.556 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.361 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Hendrikstraat 45?

Prins Hendrikstraat 45 is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prins Hendrikstraat 45 vergeleken met de buurt?

Prins Hendrikstraat 45 heeft 104 m² woonoppervlakte. Het perceel is 700 m². In Egmond aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Hendrikstraat 45 en wat betekent dat?

Prins Hendrikstraat 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.25 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Egmond aan Zee?

De wijk Egmond aan Zee in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Egmond aan Zee?

Vanuit Prins Hendrikstraat 45 in Egmond aan Zee bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Egmond aan Zee?