2-onder-1-kapwoning Prins Hendrikstraat 23 Egmond aan Zee

Prins Hendrikstraat 23, 1931 BJ Egmond aan Zee

129 m² Bouwjaar 1935 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Prins Hendrikstraat 23 is een 2-onder-1-kapwoning in Egmond aan Zee, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 182 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€625.000 tot €725.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2019
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prins Hendrikstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Hendrikstraat 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
148.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.9%
CO₂-emissie
27.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming

Tuin
Ja (66.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Egmond aan Zee

2495 Inwoners
1315 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1556 Woningvoorraad
€401.000 Gem. woningwaarde Egmond aan Zee
64% Koopwoningen
3.361 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Hendrikstraat 23

Vergelijkbare woningen in Egmond aan Zee

Veelgestelde vragen over Prins Hendrikstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Hendrikstraat 23?

De prijsindicatie voor Prins Hendrikstraat 23 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Egmond aan Zee is €401.000. Dat komt neer op circa €3.109 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Hendrikstraat 23 zich tot de wijk Egmond aan Zee?

Prins Hendrikstraat 23 is een 2-onder-1-kapwoning van 129 m² in de wijk Egmond aan Zee. De buurt telt 1.556 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.361 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Hendrikstraat 23?

Prins Hendrikstraat 23 is een 2-onder-1-kapwoning in Egmond aan Zee, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prins Hendrikstraat 23 vergeleken met de buurt?

Prins Hendrikstraat 23 heeft 129 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Egmond aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Hendrikstraat 23 en wat betekent dat?

Prins Hendrikstraat 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Hendrikstraat 23?

Prins Hendrikstraat 23 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Egmond aan Zee?

De wijk Egmond aan Zee in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Egmond aan Zee?