Streetview Watertorenweg 20 Egmond aan Zee

Watertorenweg 20, 1931 BA Egmond aan Zee

94 m² Bouwjaar 1965 Label C

Watertorenweg 20 is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m² en een perceel van 534 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
534 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Watertorenweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Watertorenweg 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
191.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
236.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.6%
CO₂-emissie
41.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Egmond aan Zee

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

10.3 km

Buurtinformatie in Egmond aan Zee

2495 Inwoners
1315 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1556 Woningvoorraad
€401.000 Gem. woningwaarde Egmond aan Zee
64% Koopwoningen
3.361 Inwoners per km²

Locatie van Watertorenweg 20

Vergelijkbare woningen in Egmond aan Zee

Veelgestelde vragen over Watertorenweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Watertorenweg 20?

De prijsindicatie voor Watertorenweg 20 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Egmond aan Zee is €401.000. Dat komt neer op circa €4.266 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Watertorenweg 20 zich tot de wijk Egmond aan Zee?

Watertorenweg 20 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Egmond aan Zee. De buurt telt 1.556 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.361 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Watertorenweg 20?

Watertorenweg 20 is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Watertorenweg 20 vergeleken met de buurt?

Watertorenweg 20 heeft 94 m² woonoppervlakte. Het perceel is 534 m². In Egmond aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Watertorenweg 20 en wat betekent dat?

Watertorenweg 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.72 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Egmond aan Zee?

De wijk Egmond aan Zee in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Egmond aan Zee?

Vanuit Watertorenweg 20 in Egmond aan Zee bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Egmond aan Zee?