Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1904
- Woonoppervlakte
- 258 m²
- Perceeloppervlakte
- 548 m²
- Inhoud
- 850 m³
- Kamers
- 11
Pieter Schotsmanstraat 1 is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m², een perceel van 548 m² en 11 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter Schotsmanstraat 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
6.2 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
8.8 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
10.3 kmDe prijsindicatie voor Pieter Schotsmanstraat 1 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Egmond aan Zee is €401.000. Dat komt neer op circa €1.554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter Schotsmanstraat 1 is een woonhuis van 258 m² in de wijk Egmond aan Zee. De buurt telt 1.556 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.361 inwoners per km².
Pieter Schotsmanstraat 1 is een woonhuis in Egmond aan Zee, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pieter Schotsmanstraat 1 heeft 258 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 548 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Egmond aan Zee ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pieter Schotsmanstraat 1 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Pieter Schotsmanstraat 1 heeft 11 kamers.
De wijk Egmond aan Zee in Egmond aan Zee (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Pieter Schotsmanstraat 1 in Egmond aan Zee bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.