Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 293 m²
- Perceeloppervlakte
- 405 m²
- Inhoud
- 1293 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 5
Slotweg 2 is een woonhuis in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 293 m², een perceel van 405 m² en 9 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Slotweg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
5.3 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
8.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Egmond aan den Hoef is €434.000. Dat komt neer op circa €1.481 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSlotweg 2 is een woonhuis van 293 m² in de wijk Egmond aan den Hoef. De buurt telt 1.059 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 599 inwoners per km².
Slotweg 2 is een woonhuis in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Slotweg 2 heeft 293 m² woonoppervlakte en 1293 m³ inhoud. Het perceel is 405 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Egmond aan den Hoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Slotweg 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-06-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.19 kg/jaar.
Slotweg 2 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Egmond aan den Hoef in Egmond aan den Hoef (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Slotweg 2 in Egmond aan den Hoef bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Slotweg 2: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.3 km.