Streetview Julianaweg 15 Egmond aan den Hoef

Julianaweg 15, 1934 CD Egmond aan den Hoef

206 m² Bouwjaar 2005

Julianaweg 15 is een woning in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
206 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Julianaweg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Egmond aan den Hoef

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Egmond aan den Hoef

2315 Inwoners
1050 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1059 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Egmond aan den Hoef
74% Koopwoningen
599 Inwoners per km²

Locatie van Julianaweg 15

Vergelijkbare woningen in Egmond aan den Hoef

Veelgestelde vragen over Julianaweg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianaweg 15?

De prijsindicatie voor Julianaweg 15 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Egmond aan den Hoef is €434.000. Dat komt neer op circa €2.107 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianaweg 15 zich tot de wijk Egmond aan den Hoef?

Julianaweg 15 is een woning van 206 m² in de wijk Egmond aan den Hoef. De buurt telt 1.059 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 599 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianaweg 15?

Julianaweg 15 is een woning in Egmond aan den Hoef, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Julianaweg 15 vergeleken met de buurt?

Julianaweg 15 heeft 206 m² woonoppervlakte. In Egmond aan den Hoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Egmond aan den Hoef?

De wijk Egmond aan den Hoef in Egmond aan den Hoef (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Egmond aan den Hoef?

Vanuit Julianaweg 15 in Egmond aan den Hoef bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Egmond aan den Hoef?

Zorg en onderwijs in de buurt van Julianaweg 15: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Egmond aan den Hoef?

Recreatie nabij Egmond aan den Hoef: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Julianaweg 15?