Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 1866 m²
Juliana van Stolberglaan 29 is een woonhuis in Eerbeek, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 1866 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €784.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Juliana van Stolberglaan 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
6.2 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
11.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wilhelminapark is €784.000. Dat komt neer op circa €3.769 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJuliana van Stolberglaan 29 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Wilhelminapark. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 584 inwoners per km².
Juliana van Stolberglaan 29 is een woonhuis in Wilhelminapark, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Juliana van Stolberglaan 29 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1866 m². In Wilhelminapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €784.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Wilhelminapark in Eerbeek (Gelderland) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €784.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Juliana van Stolberglaan 29 in Wilhelminapark bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Juliana van Stolberglaan 29: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 6.2 km.
Recreatie nabij Wilhelminapark: restaurant (1.5 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Juliana van Stolberglaan 29 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Wilhelminapark. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.