Tussenwoning Bachstraat 77 Eerbeek

Bachstraat 77, 6961 BV Eerbeek

106 m² Bouwjaar 1972 7 kamers 3 slaapkamers Label C

Bachstraat 77 is een tussenwoning in Eerbeek, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 147 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
367 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bachstraat 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bachstraat 77

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (66.0 m²)

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

7.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Eerbeek

1695 Inwoners
775 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
776 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Noorder Enk
39% Koopwoningen
4.814 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bachstraat 77

Vergelijkbare woningen in Eerbeek

Veelgestelde vragen over Bachstraat 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Bachstraat 77?

De prijsindicatie voor Bachstraat 77 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorder Enk is €284.000. Dat komt neer op circa €2.679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bachstraat 77 zich tot de wijk Noorder Enk?

Bachstraat 77 is een tussenwoning van 106 m² in de wijk Noorder Enk. De buurt telt 776 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bachstraat 77?

Bachstraat 77 is een tussenwoning in Noorder Enk, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bachstraat 77 vergeleken met de buurt?

Bachstraat 77 heeft 106 m² woonoppervlakte en 367 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Noorder Enk ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bachstraat 77 en wat betekent dat?

Bachstraat 77 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Bachstraat 77?

Bachstraat 77 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Noorder Enk?

De wijk Noorder Enk in Eerbeek (Gelderland) kenmerkt zich door 1.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorder Enk?

Vanuit Bachstraat 77 in Noorder Enk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noorder Enk?