Eengezinswoning, hoekwoning Groevenbeek 13 Ede

Groevenbeek 13, 6715 HC Ede

157 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Groevenbeek 13 is een eengezinswoning, hoekwoning in Ede, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 263 m² en 5 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, hoekwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
263 m²
Inhoud
549 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 480.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Groevenbeek 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groevenbeek 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
128.75 kWh/m²
CO₂-emissie
40.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (92.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Velden en Beken

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

1,6 km
Gezondheid

Huisarts

1,9 km
Vervoer

Treinstation

3,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,6 km
Horeca

Restaurant

1,7 km
Horeca

Café

2,2 km
Cultuur

Bibliotheek

3,1 km
Cultuur

Bioscoop

4,4 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Velden en Beken

Groevenbeek 13 ligt in de buurt De Velden en Beken in Ede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.290 inwoners en 1.006 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 64% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 328.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,6 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 1,9 km tot een huisarts.

2290 Inwoners
1020 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1006 Woningvoorraad
€328.000 Gem. WOZ-waarde De Velden en Beken
64% Koopwoningen
2.433 Inwoners per km²

Locatie van Groevenbeek 13

Vergelijkbare woningen in Ede

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ede. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Groevenbeek 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Groevenbeek 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Velden en Beken €328.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groevenbeek 13 zich tot de CBS-buurt De Velden en Beken?

Groevenbeek 13 is een eengezinswoning, hoekwoning van 157 m² in de CBS-buurt De Velden en Beken. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.006 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.433 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groevenbeek 13?

Groevenbeek 13 is een eengezinswoning, hoekwoning in De Velden en Beken, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Groevenbeek 13 vergeleken met de buurt?

Groevenbeek 13 heeft 157 m² woonoppervlakte en 549 m³ inhoud. Het perceel is 263 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Velden en Beken €328.000.

Wat is het energielabel van Groevenbeek 13 en wat betekent dat?

Groevenbeek 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groevenbeek 13?

Groevenbeek 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 92 m².

Hoe is de woningmarkt in De Velden en Beken?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Velden en Beken in Ede (Gelderland) 2.290 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €328.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Velden en Beken?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Velden en Beken in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 1,9 km tot een huisarts, 3,7 km tot een treinstation, 2,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Velden en Beken?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Velden en Beken in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,6 km tot een ziekenhuis, 1,9 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt De Velden en Beken?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Velden en Beken in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,7 km tot een restaurant, 2,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Groevenbeek 13?

Een woningrapport voor Groevenbeek 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Velden en Beken. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars