Straatbeeld van Maanderweg 70 in Ede

Maanderweg 70, 6711 NG Ede

408 m² Bouwjaar 1955 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Maanderweg 70 is een niet-woning in Ede, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 408 m² en een perceel van 723 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
408 m²
Perceeloppervlakte
723 m²
Inhoud
2457 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Maanderweg 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maanderweg 70

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
164.06 kWh/m²
CO₂-emissie
52.51 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Centrum Ede

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,4 km
Gezondheid

Huisarts

1,2 km
Vervoer

Treinstation

0,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,2 km
Gezondheid

Apotheek

1,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,9 km
Horeca

Restaurant

0,2 km
Horeca

Café

0,2 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

4,7 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Centrum Ede

Maanderweg 70 ligt in de buurt Centrum Ede in Ede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.075 inwoners en 2.527 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 41% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 289.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 1,2 km tot een huisarts.

4075 Inwoners
2660 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2527 Woningvoorraad
€289.000 Gem. WOZ-waarde Centrum Ede
41% Koopwoningen
6.696 Inwoners per km²

Locatie van Maanderweg 70

Officiële bekendmakingen rond Maanderweg 70

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 99 meter

Aanvraag reguliere procedure, Beukenlaan 12 Ede, het realiseren van een miva toilet en een pantry (wijziging 2012W0106).

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ede. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Maanderweg 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Maanderweg 70?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Ede €289.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maanderweg 70 zich tot de CBS-buurt Centrum Ede?

Maanderweg 70 is een niet-woning van 408 m² in de CBS-buurt Centrum Ede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.527 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.696 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maanderweg 70?

Maanderweg 70 is een niet-woning in Centrum Ede, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Maanderweg 70 vergeleken met de buurt?

Maanderweg 70 heeft 408 m² woonoppervlakte en 2457 m³ inhoud. Het perceel is 723 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Ede €289.000.

Wat is het energielabel van Maanderweg 70 en wat betekent dat?

Maanderweg 70 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-08-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 52.51 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Centrum Ede?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Centrum Ede in Ede (Gelderland) 4.075 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €289.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum Ede?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Ede in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 1,2 km tot een huisarts, 0,8 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum Ede?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Ede in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,9 km tot een ziekenhuis, 1,5 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 2,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Centrum Ede?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Ede in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,2 km tot een restaurant, 0,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Maanderweg 70?

Een woningrapport voor Maanderweg 70 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Centrum Ede. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars