Streetview Burgemeester Verbrughweg 51 Eck en Wiel

Burgemeester Verbrughweg 51, 4024 HP Eck en Wiel

224 m² Bouwjaar 1937 7 kamers 4 slaapkamers Label D

Burgemeester Verbrughweg 51 is een woonhuis in Eck en Wiel, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m², een perceel van 4190 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
224 m²
Perceeloppervlakte
4190 m²
Inhoud
942 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Verbrughweg 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Verbrughweg 51

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
170.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eck en Wiel

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Eck en Wiel

685 Inwoners
275 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
256 Woningvoorraad
€531.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Eck en Wiel
89% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Verbrughweg 51

Vergelijkbare woningen in Eck en Wiel

Veelgestelde vragen over Burgemeester Verbrughweg 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Verbrughweg 51?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Eck en Wiel is €531.000. Dat komt neer op circa €2.371 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Verbrughweg 51 zich tot de wijk Verspreide huizen Eck en Wiel?

Burgemeester Verbrughweg 51 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Verspreide huizen Eck en Wiel. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Verbrughweg 51?

Burgemeester Verbrughweg 51 is een woonhuis in Verspreide huizen Eck en Wiel, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Verbrughweg 51 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Verbrughweg 51 heeft 224 m² woonoppervlakte en 942 m³ inhoud. Het perceel is 4190 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Verspreide huizen Eck en Wiel ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Verbrughweg 51 en wat betekent dat?

Burgemeester Verbrughweg 51 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-04-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Verbrughweg 51?

Burgemeester Verbrughweg 51 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Eck en Wiel?

De wijk Verspreide huizen Eck en Wiel in Eck en Wiel (Gelderland) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.