Maisonnette (appartement) Prinses Beatrixstraat 64 18 Eck en Wiel

Prinses Beatrixstraat 64 18, 4024 HN Eck en Wiel

102 m² Bouwjaar 2007 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Prinses Beatrixstraat 64 18 is een maisonnette (appartement) in Eck en Wiel, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €531.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
102 m²
Inhoud
346 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Prinses Beatrixstraat 64 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Beatrixstraat 64 18

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

10.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.2 km

Buurtinformatie in Eck en Wiel

685 Inwoners
275 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
256 Woningvoorraad
€531.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Eck en Wiel
89% Koopwoningen
107 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Beatrixstraat 64 18

Vergelijkbare woningen in Eck en Wiel

Veelgestelde vragen over Prinses Beatrixstraat 64 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Beatrixstraat 64 18?

De prijsindicatie voor Prinses Beatrixstraat 64 18 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Eck en Wiel is €531.000. Dat komt neer op circa €5.206 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Beatrixstraat 64 18 zich tot de wijk Verspreide huizen Eck en Wiel?

Prinses Beatrixstraat 64 18 is een maisonnette (appartement) van 102 m² in de wijk Verspreide huizen Eck en Wiel. De buurt telt 256 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Beatrixstraat 64 18?

Prinses Beatrixstraat 64 18 is een maisonnette (appartement) in Verspreide huizen Eck en Wiel, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Prinses Beatrixstraat 64 18 vergeleken met de buurt?

Prinses Beatrixstraat 64 18 heeft 102 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Verspreide huizen Eck en Wiel ligt de gemiddelde woningwaarde op €531.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Beatrixstraat 64 18 en wat betekent dat?

Prinses Beatrixstraat 64 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-12-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Beatrixstraat 64 18?

Prinses Beatrixstraat 64 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Eck en Wiel?

De wijk Verspreide huizen Eck en Wiel in Eck en Wiel (Gelderland) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €531.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.