Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 360 m²
- Perceeloppervlakte
- 535 m²
Piet Miedemaweg 11 is een woonhuis in Earnewâld, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 360 m² en een perceel van 535 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Piet Miedemaweg 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
5 kmTreinstation
12.2 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
9.9 kmApotheek
5.8 kmZiekenhuis
15.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
9.5 kmBioscoop
14.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Earnewâld is €297.000. Dat komt neer op circa €825 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPiet Miedemaweg 11 is een woonhuis van 360 m² in de wijk Earnewâld. De buurt telt 162 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 348 inwoners per km².
Piet Miedemaweg 11 is een woonhuis in Earnewâld, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Piet Miedemaweg 11 heeft 360 m² woonoppervlakte. Het perceel is 535 m². In Earnewâld ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Earnewâld in Earnewâld (Friesland) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Piet Miedemaweg 11 in Earnewâld bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 5 km, treinstation op 12.2 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Piet Miedemaweg 11: ziekenhuis op 15.6 km, apotheek op 5.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 9.9 km.
Recreatie nabij Earnewâld: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Piet Miedemaweg 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Earnewâld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.