Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Inhoud
- 707 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Bambistraat 14 is een appartement in Druten, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m², een perceel van 261 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bambistraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
16 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
16 kmDe prijsindicatie voor Bambistraat 14 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Boldershof is €374.000. Dat komt neer op circa €1.938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBambistraat 14 is een appartement van 193 m² in de wijk Boldershof. De buurt telt 503 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.529 inwoners per km².
Bambistraat 14 is een appartement in Boldershof, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bambistraat 14 heeft 193 m² woonoppervlakte en 707 m³ inhoud. Het perceel is 261 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Boldershof ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bambistraat 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-05-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Bambistraat 14 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Boldershof in Druten (Gelderland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bambistraat 14 in Boldershof bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bambistraat 14: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.5 km.