Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 2665 m²
Scharenburg 10 is een woonhuis in Druten, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 2665 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Scharenburg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
15.8 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
15.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Druten is €334.000. Dat komt neer op circa €1.459 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenScharenburg 10 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Verspreide huizen Druten. De buurt telt 3.478 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.546 inwoners per km².
Scharenburg 10 is een woonhuis in Verspreide huizen Druten, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Scharenburg 10 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2665 m². In Verspreide huizen Druten ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Druten in Druten (Gelderland) kenmerkt zich door 7.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Scharenburg 10 in Verspreide huizen Druten bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 15.8 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Scharenburg 10: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Druten: restaurant (0.7 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Scharenburg 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Druten. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.