Streetview Waalbandijk 232 Druten

Waalbandijk 232, 6651 KC Druten

409 m² Bouwjaar 2009 11 kamers 5 slaapkamers Label A

Waalbandijk 232 is een woonhuis in Druten, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 409 m², een perceel van 1213 m² en 11 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
409 m²
Perceeloppervlakte
1213 m²
Kamers
11
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Waalbandijk 232

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalbandijk 232

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Druten

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

16 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

Buurtinformatie in Druten

1190 Inwoners
495 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
503 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Boldershof
76% Koopwoningen
2.529 Inwoners per km²

Locatie van Waalbandijk 232

Vergelijkbare woningen in Druten

Veelgestelde vragen over Waalbandijk 232

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalbandijk 232?

De gemiddelde woningwaarde in Boldershof is €374.000. Dat komt neer op circa €914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalbandijk 232 zich tot de wijk Boldershof?

Waalbandijk 232 is een woonhuis van 409 m² in de wijk Boldershof. De buurt telt 503 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalbandijk 232?

Waalbandijk 232 is een woonhuis in Boldershof, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waalbandijk 232 vergeleken met de buurt?

Waalbandijk 232 heeft 409 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1213 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Boldershof ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalbandijk 232 en wat betekent dat?

Waalbandijk 232 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalbandijk 232?

Waalbandijk 232 heeft 11 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boldershof?

De wijk Boldershof in Druten (Gelderland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boldershof?

Vanuit Waalbandijk 232 in Boldershof bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 16 km, snelwegoprit op 3 km.