Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 277 m²
- Perceeloppervlakte
- 1185 m²
- Inhoud
- 1059 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Waalbandijk 109 is een woonhuis in Druten, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 277 m², een perceel van 1185 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waalbandijk 109
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
15.8 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
15.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Druten is €334.000. Dat komt neer op circa €1.206 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaalbandijk 109 is een woonhuis van 277 m² in de wijk Verspreide huizen Druten. De buurt telt 3.478 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.546 inwoners per km².
Waalbandijk 109 is een woonhuis in Verspreide huizen Druten, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Waalbandijk 109 heeft 277 m² woonoppervlakte en 1059 m³ inhoud. Het perceel is 1185 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Verspreide huizen Druten ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Waalbandijk 109 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Waalbandijk 109 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Druten in Druten (Gelderland) kenmerkt zich door 7.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Waalbandijk 109 in Verspreide huizen Druten bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 15.8 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Waalbandijk 109: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.5 km.