Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 295 m²
- Inhoud
- 422 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Burgemeester de Leeuwstraat 6 is een woonhuis in Druten, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 295 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €534.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester de Leeuwstraat 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
15.9 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
15.9 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester de Leeuwstraat 6 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Delenoord is €534.000. Dat komt neer op circa €4.487 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester de Leeuwstraat 6 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Delenoord. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².
Burgemeester de Leeuwstraat 6 is een woonhuis in Delenoord, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester de Leeuwstraat 6 heeft 119 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Het perceel is 295 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Delenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €534.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester de Leeuwstraat 6 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-10-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Burgemeester de Leeuwstraat 6 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Delenoord in Druten (Gelderland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €534.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Burgemeester de Leeuwstraat 6 in Delenoord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 15.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.