Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 512 m²
Burgemeester de Leeuwstraat 3 is een woonhuis in Druten, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m² en een perceel van 512 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €534.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester de Leeuwstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
15.9 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
15.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Delenoord is €534.000. Dat komt neer op circa €2.967 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester de Leeuwstraat 3 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Delenoord. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².
Burgemeester de Leeuwstraat 3 is een woonhuis in Delenoord, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester de Leeuwstraat 3 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 512 m². In Delenoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €534.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester de Leeuwstraat 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 48.92 kg/jaar.
De wijk Delenoord in Druten (Gelderland) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €534.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Burgemeester de Leeuwstraat 3 in Delenoord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 15.9 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester de Leeuwstraat 3: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.4 km.