Streetview Korteweg 19 Driewegen

Korteweg 19, 4438 AC Driewegen

248 m² Bouwjaar 1913 7 kamers 4 slaapkamers Label D

Korteweg 19 is een woonhuis in Driewegen, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m², een perceel van 1985 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
1985 m²
Inhoud
1827 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Korteweg 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korteweg 19

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
1.9
CO₂-emissie
9848.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Driewegen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

13.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.2 km
Horeca

Restaurant

3.8 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Driewegen

430 Inwoners
190 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
194 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde Kern Driewegen
88% Koopwoningen
1.505 Inwoners per km²

Locatie van Korteweg 19

Vergelijkbare woningen in Driewegen

Veelgestelde vragen over Korteweg 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Korteweg 19?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Driewegen is €288.000. Dat komt neer op circa €1.161 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korteweg 19 zich tot de wijk Kern Driewegen?

Korteweg 19 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Kern Driewegen. De buurt telt 194 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korteweg 19?

Korteweg 19 is een woonhuis in Kern Driewegen, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korteweg 19 vergeleken met de buurt?

Korteweg 19 heeft 248 m² woonoppervlakte en 1827 m³ inhoud. Het perceel is 1985 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Kern Driewegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korteweg 19 en wat betekent dat?

Korteweg 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-06-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 9848.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korteweg 19?

Korteweg 19 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kern Driewegen?

De wijk Kern Driewegen in Driewegen (Zeeland) kenmerkt zich door 430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Driewegen?

Vanuit Korteweg 19 in Kern Driewegen bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 13.8 km, snelwegoprit op 4.7 km.