Vrijstaande woning van Rijckevorselstraat 14 Driebergen-Rijsenburg

van Rijckevorselstraat 14, 3972 ER Driebergen-Rijsenburg

374 m² Bouwjaar 1890 13 kamers 8 slaapkamers Label D

van Rijckevorselstraat 14 is een vrijstaande woning in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 374 m², een perceel van 1130 m² en 13 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
374 m²
Perceeloppervlakte
1130 m²
Inhoud
1353 m³
Kamers
13
Slaapkamers
8
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.105.000 tot €1.355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Ligging
in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor van Rijckevorselstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Rijckevorselstraat 14

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
174.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
264.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

2055 Inwoners
940 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
966 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Noordwest
56% Koopwoningen
2.352 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van van Rijckevorselstraat 14

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over van Rijckevorselstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van van Rijckevorselstraat 14?

De prijsindicatie voor van Rijckevorselstraat 14 ligt rond €1.105.000 tot €1.355.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noordwest is €478.000. Dat komt neer op circa €1.278 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Rijckevorselstraat 14 zich tot de wijk Driebergen-Noordwest?

van Rijckevorselstraat 14 is een vrijstaande woning van 374 m² in de wijk Driebergen-Noordwest. De buurt telt 966 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Rijckevorselstraat 14?

van Rijckevorselstraat 14 is een vrijstaande woning in Driebergen-Noordwest, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is van Rijckevorselstraat 14 vergeleken met de buurt?

van Rijckevorselstraat 14 heeft 374 m² woonoppervlakte en 1353 m³ inhoud. Het perceel is 1130 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Driebergen-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Rijckevorselstraat 14 en wat betekent dat?

van Rijckevorselstraat 14 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-12-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Rijckevorselstraat 14?

van Rijckevorselstraat 14 heeft 13 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Noordwest?

De wijk Driebergen-Noordwest in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.