Streetview van Oosthuyselaan 27 Driebergen-Rijsenburg

van Oosthuyselaan 27, 3971 PD Driebergen-Rijsenburg

197 m² Bouwjaar 2009 Label A

van Oosthuyselaan 27 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m² en een perceel van 1190 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
1190 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor van Oosthuyselaan 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Oosthuyselaan 27

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

2055 Inwoners
940 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
966 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Noordwest
56% Koopwoningen
2.352 Inwoners per km²

Locatie van van Oosthuyselaan 27

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over van Oosthuyselaan 27

Wat is de geschatte woningwaarde van van Oosthuyselaan 27?

De prijsindicatie voor van Oosthuyselaan 27 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noordwest is €478.000. Dat komt neer op circa €2.426 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Oosthuyselaan 27 zich tot de wijk Driebergen-Noordwest?

van Oosthuyselaan 27 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Driebergen-Noordwest. De buurt telt 966 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Oosthuyselaan 27?

van Oosthuyselaan 27 is een woonhuis in Driebergen-Noordwest, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is van Oosthuyselaan 27 vergeleken met de buurt?

van Oosthuyselaan 27 heeft 197 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1190 m². In Driebergen-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Oosthuyselaan 27 en wat betekent dat?

van Oosthuyselaan 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Noordwest?

De wijk Driebergen-Noordwest in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driebergen-Noordwest?

Vanuit van Oosthuyselaan 27 in Driebergen-Noordwest bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.