Streetview Arnhemsebovenweg 100 Driebergen-Rijsenburg

Arnhemsebovenweg 100, 3971 MN Driebergen-Rijsenburg

406 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Arnhemsebovenweg 100 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 406 m², een perceel van 2 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
406 m²
Perceeloppervlakte
2 m²
Inhoud
1626 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Arnhemsebovenweg 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arnhemsebovenweg 100

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
112.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
40.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
74.1%
CO₂-emissie
7.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

2150 Inwoners
825 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
810 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Noord
85% Koopwoningen
1.017 Inwoners per km²

Locatie van Arnhemsebovenweg 100

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Arnhemsebovenweg 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Arnhemsebovenweg 100?

De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noord is €705.000. Dat komt neer op circa €1.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arnhemsebovenweg 100 zich tot de wijk Driebergen-Noord?

Arnhemsebovenweg 100 is een woonhuis van 406 m² in de wijk Driebergen-Noord. De buurt telt 810 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.017 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arnhemsebovenweg 100?

Arnhemsebovenweg 100 is een woonhuis in Driebergen-Noord, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Arnhemsebovenweg 100 vergeleken met de buurt?

Arnhemsebovenweg 100 heeft 406 m² woonoppervlakte en 1626 m³ inhoud. Het perceel is 2 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 68 m² per kamer. In Driebergen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arnhemsebovenweg 100 en wat betekent dat?

Arnhemsebovenweg 100 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-03-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arnhemsebovenweg 100?

Arnhemsebovenweg 100 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Noord?

De wijk Driebergen-Noord in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driebergen-Noord?

Vanuit Arnhemsebovenweg 100 in Driebergen-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.