Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 372 m²
- Inhoud
- 697 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Arnhemsebovenweg 173 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 372 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Arnhemsebovenweg 173
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Arnhemsebovenweg 173 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noord is €705.000. Dat komt neer op circa €4.052 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArnhemsebovenweg 173 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Driebergen-Noord. De buurt telt 810 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.017 inwoners per km².
Arnhemsebovenweg 173 is een woonhuis in Driebergen-Noord, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Arnhemsebovenweg 173 heeft 174 m² woonoppervlakte en 697 m³ inhoud. Het perceel is 372 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Driebergen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Arnhemsebovenweg 173 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.8 kg/jaar.
Arnhemsebovenweg 173 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Driebergen-Noord in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Arnhemsebovenweg 173 in Driebergen-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.