Streetview Arnhemsebovenweg 27 Driebergen-Rijsenburg

Arnhemsebovenweg 27, 3971 MA Driebergen-Rijsenburg

142 m² Bouwjaar 1973 Label C

Arnhemsebovenweg 27 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en een perceel van 342 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
342 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Arnhemsebovenweg 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arnhemsebovenweg 27

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

2055 Inwoners
940 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
966 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Noordwest
56% Koopwoningen
2.352 Inwoners per km²

Locatie van Arnhemsebovenweg 27

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Arnhemsebovenweg 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Arnhemsebovenweg 27?

De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noordwest is €478.000. Dat komt neer op circa €3.366 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arnhemsebovenweg 27 zich tot de wijk Driebergen-Noordwest?

Arnhemsebovenweg 27 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Driebergen-Noordwest. De buurt telt 966 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arnhemsebovenweg 27?

Arnhemsebovenweg 27 is een woonhuis in Driebergen-Noordwest, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Arnhemsebovenweg 27 vergeleken met de buurt?

Arnhemsebovenweg 27 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 342 m². In Driebergen-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arnhemsebovenweg 27 en wat betekent dat?

Arnhemsebovenweg 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Noordwest?

De wijk Driebergen-Noordwest in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driebergen-Noordwest?

Vanuit Arnhemsebovenweg 27 in Driebergen-Noordwest bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Driebergen-Noordwest?