Eengezinswoning, vrijstaande woning Oranjelaan 50 Driebergen-Rijsenburg

Oranjelaan 50, 3971 HH Driebergen-Rijsenburg

248 m² Bouwjaar 1906 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Oranjelaan 50 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m², een perceel van 502 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
502 m²
Inhoud
884 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€925.000 tot €1.025.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Oranjelaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjelaan 50

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

3400 Inwoners
1685 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1653 Woningvoorraad
€479.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Centrum
59% Koopwoningen
3.558 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranjelaan 50

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Oranjelaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjelaan 50?

De prijsindicatie voor Oranjelaan 50 ligt rond €925.000 tot €1.025.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Centrum is €479.000. Dat komt neer op circa €1.931 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjelaan 50 zich tot de wijk Driebergen-Centrum?

Oranjelaan 50 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 248 m² in de wijk Driebergen-Centrum. De buurt telt 1.653 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjelaan 50?

Oranjelaan 50 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Driebergen-Centrum, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranjelaan 50 vergeleken met de buurt?

Oranjelaan 50 heeft 248 m² woonoppervlakte en 884 m³ inhoud. Het perceel is 502 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Driebergen-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjelaan 50 en wat betekent dat?

Oranjelaan 50 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-08-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranjelaan 50?

Oranjelaan 50 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Centrum?

De wijk Driebergen-Centrum in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driebergen-Centrum?