Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Dokter Hermansstraat 30 Driebergen-Rijsenburg

Dokter Hermansstraat 30, 3971 CK Driebergen-Rijsenburg

92 m² Bouwjaar 1908 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Dokter Hermansstraat 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 188 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
188 m²
Inhoud
351 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
In groene omgeving, In centrum, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Dokter Hermansstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dokter Hermansstraat 30

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
196.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
294.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

3400 Inwoners
1685 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1653 Woningvoorraad
€479.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Centrum
59% Koopwoningen
3.558 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dokter Hermansstraat 30

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Dokter Hermansstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Dokter Hermansstraat 30?

De prijsindicatie voor Dokter Hermansstraat 30 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Centrum is €479.000. Dat komt neer op circa €5.207 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dokter Hermansstraat 30 zich tot de wijk Driebergen-Centrum?

Dokter Hermansstraat 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 92 m² in de wijk Driebergen-Centrum. De buurt telt 1.653 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dokter Hermansstraat 30?

Dokter Hermansstraat 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Driebergen-Centrum, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dokter Hermansstraat 30 vergeleken met de buurt?

Dokter Hermansstraat 30 heeft 92 m² woonoppervlakte en 351 m³ inhoud. Het perceel is 188 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Driebergen-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dokter Hermansstraat 30 en wat betekent dat?

Dokter Hermansstraat 30 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-06-04. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dokter Hermansstraat 30?

Dokter Hermansstraat 30 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Centrum?

De wijk Driebergen-Centrum in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.