Streetview de Wetstein Pfisterlaan 29 Driebergen-Rijsenburg

de Wetstein Pfisterlaan 29, 3971 BV Driebergen-Rijsenburg

159 m² Bouwjaar 1975

de Wetstein Pfisterlaan 29 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 455 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
455 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor de Wetstein Pfisterlaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Driebergen-Rijsenburg

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

2150 Inwoners
825 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
810 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Noord
85% Koopwoningen
1.017 Inwoners per km²

Locatie van de Wetstein Pfisterlaan 29

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over de Wetstein Pfisterlaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van de Wetstein Pfisterlaan 29?

De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noord is €705.000. Dat komt neer op circa €4.434 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Wetstein Pfisterlaan 29 zich tot de wijk Driebergen-Noord?

de Wetstein Pfisterlaan 29 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Driebergen-Noord. De buurt telt 810 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.017 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Wetstein Pfisterlaan 29?

de Wetstein Pfisterlaan 29 is een woonhuis in Driebergen-Noord, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is de Wetstein Pfisterlaan 29 vergeleken met de buurt?

de Wetstein Pfisterlaan 29 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 455 m². In Driebergen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Noord?

De wijk Driebergen-Noord in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driebergen-Noord?

Vanuit de Wetstein Pfisterlaan 29 in Driebergen-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Driebergen-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van de Wetstein Pfisterlaan 29: ziekenhuis op 5.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 3.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Driebergen-Noord?

Recreatie nabij Driebergen-Noord: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).