Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 375 m²
- Kamers
- 6
van Hardenbroekplein 5 is een woonhuis in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 375 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Hardenbroekplein 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor van Hardenbroekplein 5 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noord is €705.000. Dat komt neer op circa €3.832 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Hardenbroekplein 5 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Driebergen-Noord. De buurt telt 810 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.017 inwoners per km².
van Hardenbroekplein 5 is een woonhuis in Driebergen-Noord, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
van Hardenbroekplein 5 heeft 184 m² woonoppervlakte. Het perceel is 375 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Driebergen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
van Hardenbroekplein 5 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-04-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
van Hardenbroekplein 5 heeft 6 kamers.
De wijk Driebergen-Noord in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit van Hardenbroekplein 5 in Driebergen-Noord bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Hardenbroekplein 5: ziekenhuis op 5.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 3.4 km.