Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Melvill van Carnbeelaan 2 Driebergen-Rijsenburg

Melvill van Carnbeelaan 2, 3971 BE Driebergen-Rijsenburg

191 m² Bouwjaar 1928 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Melvill van Carnbeelaan 2 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Driebergen-Rijsenburg, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 430 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
430 m²
Inhoud
733 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€875.000 tot €1.125.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Melvill van Carnbeelaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Melvill van Carnbeelaan 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
219.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.5%
CO₂-emissie
39.87 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Driebergen-Rijsenburg

2150 Inwoners
825 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
810 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Driebergen-Noord
85% Koopwoningen
1.017 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Melvill van Carnbeelaan 2

Vergelijkbare woningen in Driebergen-Rijsenburg

Veelgestelde vragen over Melvill van Carnbeelaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Melvill van Carnbeelaan 2?

De prijsindicatie voor Melvill van Carnbeelaan 2 ligt rond €875.000 tot €1.125.000. De gemiddelde woningwaarde in Driebergen-Noord is €705.000. Dat komt neer op circa €3.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Melvill van Carnbeelaan 2 zich tot de wijk Driebergen-Noord?

Melvill van Carnbeelaan 2 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 191 m² in de wijk Driebergen-Noord. De buurt telt 810 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.017 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Melvill van Carnbeelaan 2?

Melvill van Carnbeelaan 2 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Driebergen-Noord, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Melvill van Carnbeelaan 2 vergeleken met de buurt?

Melvill van Carnbeelaan 2 heeft 191 m² woonoppervlakte en 733 m³ inhoud. Het perceel is 430 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Driebergen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Melvill van Carnbeelaan 2 en wat betekent dat?

Melvill van Carnbeelaan 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Melvill van Carnbeelaan 2?

Melvill van Carnbeelaan 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Driebergen-Noord?

De wijk Driebergen-Noord in Driebergen-Rijsenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.