Streetview Sydwende 91 A Drachten

Sydwende 91 A, 9204 KD Drachten

372 m² Bouwjaar 1978 Label D

Sydwende 91 A is een woning in Drachten, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 372 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
372 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sydwende 91 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sydwende 91 A

Energielabel

Energieklasse
D

Buurtinformatie in Drachten

6510 Inwoners
2710 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2799 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde
74% Koopwoningen
3.440 Inwoners per km²

Locatie van Sydwende 91 A

Vergelijkbare woningen in Drachten

Veelgestelde vragen over Sydwende 91 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Sydwende 91 A?

De gemiddelde woningwaarde in Drachten is €305.000. Dat komt neer op circa €820 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sydwende 91 A zich tot de wijk Drachten?

Sydwende 91 A is een woning van 372 m². De buurt telt 2.799 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sydwende 91 A?

Sydwende 91 A is een woning in Drachten, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sydwende 91 A vergeleken met de buurt?

Sydwende 91 A heeft 372 m² woonoppervlakte. In Drachten ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sydwende 91 A en wat betekent dat?

Sydwende 91 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Wat zit er in een woningrapport voor Sydwende 91 A?

Een woningrapport voor Sydwende 91 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in Drachten. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen