Woningdetails
- Type
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Inhoud
- 205 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Polder Oudendijk 3 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Dordrecht, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Polder Oudendijk 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
5.8 kmSupermarkt
5.9 kmHuisarts
6 kmTreinstation
7.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
5.6 kmMiddelbare school
6 kmApotheek
6.1 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
1.5 kmCafé
6.9 kmBibliotheek
6.1 kmBioscoop
9.6 kmAltijd al LANDELIJK willen wonen? Dan is dit nu je kans!Deze prachtige en uniek gelegen twee-onder-een-kap 3-kamer woning is per direct…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Dordtse Biesbosch is €417.000. Dat komt neer op circa €4.685 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPolder Oudendijk 3 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 89 m² in de wijk Dordtse Biesbosch. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².
Polder Oudendijk 3 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Dordtse Biesbosch, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Polder Oudendijk 3 heeft 89 m² woonoppervlakte en 205 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Dordtse Biesbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Polder Oudendijk 3 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.16 kg/jaar.
Polder Oudendijk 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Dordtse Biesbosch in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Polder Oudendijk 3 in Dordtse Biesbosch bereik je: supermarkt op 5.9 km, basisschool op 5.8 km, huisarts op 6 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.