Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 269 m²
- Perceeloppervlakte
- 1194 m²
Noordendijk 821 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m² en een perceel van 1194 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €837.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordendijk 821
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Noordendijk 821 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoven is €837.000. Dat komt neer op circa €3.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordendijk 821 is een woonhuis van 269 m² in de wijk De Hoven. De buurt telt 391 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.022 inwoners per km².
Noordendijk 821 is een woonhuis in De Hoven, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Noordendijk 821 heeft 269 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1194 m². In De Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €837.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Hoven in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €837.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Noordendijk 821 in De Hoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordendijk 821: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.9 km.
Recreatie nabij De Hoven: restaurant (2.1 km), cafe (2.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €695.000 tot €795.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Hoven is €837.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.