Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Inhoud
- 693 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Liechtensteinhof 28 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 290 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €837.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Liechtensteinhof 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Liechtensteinhof 28 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoven is €837.000. Dat komt neer op circa €4.756 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLiechtensteinhof 28 is een woonhuis van 176 m² in de wijk De Hoven. De buurt telt 391 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.022 inwoners per km².
Liechtensteinhof 28 is een woonhuis in De Hoven, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Liechtensteinhof 28 heeft 176 m² woonoppervlakte en 693 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In De Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €837.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Liechtensteinhof 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-04-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Liechtensteinhof 28 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Hoven in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €837.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Liechtensteinhof 28 in De Hoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Liechtensteinhof 28: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.9 km.