Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 303 m²
- Perceeloppervlakte
- 562 m²
Windsorhof 24 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 303 m² en een perceel van 562 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €837.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Windsorhof 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
5 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Hoven is €837.000. Dat komt neer op circa €2.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWindsorhof 24 is een woonhuis van 303 m² in de wijk De Hoven. De buurt telt 391 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.022 inwoners per km².
Windsorhof 24 is een woonhuis in De Hoven, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Windsorhof 24 heeft 303 m² woonoppervlakte. Het perceel is 562 m². In De Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €837.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Hoven in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €837.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Windsorhof 24 in De Hoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Windsorhof 24: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.9 km.
Recreatie nabij De Hoven: restaurant (2.1 km), cafe (2.4 km).
Een woningrapport voor Windsorhof 24 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Hoven. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.