Villa, vrijstaande woning Romanovhof 37 Dordrecht

Romanovhof 37, 3329 BE Dordrecht

181 m² Bouwjaar 2007 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Romanovhof 37 is een villa, vrijstaande woning in Dordrecht, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 474 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €837.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
474 m²
Inhoud
685 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.030.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Romanovhof 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Romanovhof 37

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.72 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1245 Inwoners
415 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
391 Woningvoorraad
€837.000 Gem. woningwaarde De Hoven
97% Koopwoningen
3.022 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Romanovhof 37

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Romanovhof 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Romanovhof 37?

De prijsindicatie voor Romanovhof 37 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoven is €837.000. Dat komt neer op circa €4.624 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Romanovhof 37 zich tot de wijk De Hoven?

Romanovhof 37 is een villa, vrijstaande woning van 181 m² in de wijk De Hoven. De buurt telt 391 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.022 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Romanovhof 37?

Romanovhof 37 is een villa, vrijstaande woning in De Hoven, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Romanovhof 37 vergeleken met de buurt?

Romanovhof 37 heeft 181 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 474 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In De Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €837.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Romanovhof 37 en wat betekent dat?

Romanovhof 37 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Romanovhof 37?

Romanovhof 37 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Hoven?

De wijk De Hoven in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €837.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoven?

Vanuit Romanovhof 37 in De Hoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.7 km.