Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 475 m²
- Inhoud
- 733 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Romanovhof 36 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 475 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €837.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Romanovhof 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Romanovhof 36 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoven is €837.000. Dat komt neer op circa €5.104 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRomanovhof 36 is een woonhuis van 164 m² in de wijk De Hoven. De buurt telt 391 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.022 inwoners per km².
Romanovhof 36 is een woonhuis in De Hoven, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Romanovhof 36 heeft 164 m² woonoppervlakte en 733 m³ inhoud. Het perceel is 475 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In De Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €837.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Romanovhof 36 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-09-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.1 kg/jaar.
Romanovhof 36 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk De Hoven in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €837.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Romanovhof 36 in De Hoven bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Romanovhof 36: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.9 km.